DOĞRU, GÜVENİLİR, NOTER YEMİNLİ TERCÜME
0212 511 44 28

ÇEVİRMEN TERCÜME HİZMETLERİ:    20 YILLIK DENEYİM    PROFESYONEL TERCÜMAN KADROSU    PROFESYONEL TERCÜME

Yeminli Tercüme Nasıl Yapılır?

Yeminli tercüman tarafından belgenin çevirisi yapılır. Belge, ilgili tercüman tarafından imzalanır, tercüme bürosu firma kaşesi ile kaşelenir ve imzalanır.

Hangi Belgelerin Yeminli Tercümesi Yapılır?

Resmi makamlara vereceğiniz pasaport, kimlik, diploma, transkript, öğrenim belgesi, aile cüzdanı, tapu kayıtları sağlık raporu mahkeme kararları vb. gibi, kişisel belgelerin çevirileri, genellikle yeminli tercüme olarak yapılır.

Kurumlar arasında yapılan yazışmalar, sözleşmeler, anlaşmalar, ihale dosyaları, bankacılık ve finans raporları, kalite belgesi, patent, araştırma raporları, marka tescil belgeleri, bankacılık ve finans raporları, mahkeme kararları vb. gibi kurumsal belgelerin çevirileri, genellikle yeminli tercüme olarak yapılır.

Hangi Belgelerin Yeminli Tercümesi Yapılmaz?

Kişiye özel ödevler, tezler, makaleler, mektuplar, özel yazışmalar, kitaplar, şiirler, turizm ve bölgesel tanıtım yazıları gibi kişisel belgelerin tercümeleri ile kurumsal kataloglar, broşürler, tanıtım yazıları, kitaplar, kurumsal tanıtımlar, ürün tanıtım yazıları, ürün kullanma kılavuzları gibi kurumsal belgelerin yeminli tercüme olarak yapılmaz.

İngilizce'den Türkçe'ye – Türkçe'den İngilizce'ye yeminli tercüme fiyatı 14 TL dir.

Diğer diller için lütfen0212 511 44 28 nolu telefondan fiyat sorunuz.

İstediğiniz formatta çeviri teslimi:

Adobe InDesign - XML - HTML - PDF - JGP - PPT - Microsoft Word - Excel

format dosyaları